Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Canon Lens EF 50mm

100 Dollar

Përshkrimi

Tirane, shes Canon Lens EF 50mm F/1.8 100 USD
Canon Lens EF 50mm F/1.8, e re ne kuti, e pahapur.
Perfekte per portrete dhe ambiente me ndricim te ulet.

Cel. : 0692021233


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 917 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Canon Lens EF 50mm