Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Canon PowerShot S30

50 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Canon PowerShot S30 50 Euro
Canon Powershot S30 ne gjendje shume te mire, ka vetem nje gervishtje te vogel perpara. Aparat qe i ka bere vetes vend ne historikun e aparateve dixhitale. Eshte 3 MegaPixel dhe reklama kur i eshte bere ka patur si objekt krahet e Kolibrit te cilat ky aparat eshte ne gjendje ti fotografoje edhe kur Kolibri eshte duke fluturuar. 😉 Aparati vjen bashk me bateri, karte 128 MB, 2 karikues (europian dhe amerikan) si dhe CD me drivers.

Cel. : +355682420976


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 887 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Canon PowerShot S30