Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Diktofon Sony Original

43 Euro

Përshkrimi

Shes DIKTOFON SONY ORIGJINAL MBAN 200 ORE REGJISTRIM (OFERTE) 43 Euro
DIKTOFONI ESHTE EDHE ME EKRAN TE VOGEL QE NDAN EDHE NE FOLDERA DHE DIREKTORI TE GJITHA REGJISTRIMET.
GARANCI 6 MUAJ

Cel. : 0692040060


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 978 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes Diktofon Sony Original

Tiranë - Shqipëri


12/11/2009 10:08 am


0692040060


Ofertat Më Të Shikuara