Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Foni per DJ HK audio YAMAHA

1500 Euro

Përshkrimi

Shes foni per Dj HK audio Yamaha e ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire pune 2 sube 300w secili 2 bokse 300w secili HKaudio dhe nje amplifikator 1400w yamaha

Tel. : 0682340670

Cel. : 0693948302


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1198 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Foni per DJ HK audio YAMAHA

Postuar Nga:

Shes Foni per DJ HK audio YAMAHA

Tirane/Albania


26/10/2009 1:27 pm


0682340670


Ofertat Më Të Shikuara