Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Fotokopje Toshiba E-studio 230

600 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Fotokopje Toshiba E-Studio 230 600 Euro
Shitet Fotokopje Toshiba E-Studio 230 me keto te dhena :

1-Copy
2-Scan
3-Fax
4-Printer
5-23 Faqe/minute
6-USB qe lejon printim dhe skanim.
7-ADF,R-ADF
8-A3,A4,A5,A4-R,

Cmimi 600 Euro
Garancia 25.000 Kopje

Cel. : +355682027523


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2605 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Fotokopje Toshiba E-studio 230