Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Frigorifer ngrires banak 180x70x80

75000 Lek

Përshkrimi

Shesim nje frigorifer te ngrirjes deri ne -25 grade celcius. Eshte vetem 2 vjet i perdorur ka kapak me xham te tejdukshem nga i cili ekspozohen te gjitha produktet e ruajtura brenda.Per me shume shikojeni vete foton dhe binduni!!!


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3078 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Frigorifer ngrires banak 180x70x80

Postuar Nga:

Paisje Elektronike

Tiranë/Albania


29/08/2009 6:02 pm


0672025919


Ofertat Më Të Shikuara