Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Fujitsu siemens Notebook Amilo D7830

349 Euro

Përshkrimi

OKAZION!! SHES FUJITSU SIEMENS NOTEBOOK AMILO D7830

Procesori : Intel Pentium 4 2,4GHz
RAM : 1,2GB DDR2
Hard Disc: 40GB
Skeda Video: Mobility Radeon 9000 64MB
Ekrani 15 polesh 1024×768
5 porta USB, karte zeri te integruar,
porte video, porte paralele
Karte Rrjeti – Ethernet, Fast Ethernet
Mikrofon
PESHA 3.5KG

SHITET SI I PERDORUR

SISTEMI OPERATIV XP I AZHORNUAR
ME PROGRAME TE NDRYSHME TE INSTALUARA
SOFTE ORIGJINALE PER RESTAURIMIN DHE DRIVERAT

BATERIA NUK FUNKSIONON PASI ESHTE E SHKARKUAR

MASTERIZATORI I BRENDSHEM NUK FUNKSIONON POR OFROHET NJE I JASHTEM

Se bashku me Laptopin ofrohet:

HARD DISC I JASHTEM PACKARD BELL 320 GB (GATI I RI, BASHKE ME KUTINE ORIGJINALE)
MASTERIZATOR I JASHTEM LACIE DVD+-RW DIZENJUAR NGA PORSCHE
WEBCAM TRUST 1400 T
CANTE ORIGJINALE TUCANO PER LAPTOP
PRODUCT RECOVERY CD-ROM & DRIVERS, OFFICE 2003
MOUSE INFRARED, DELUXE
DIGITAL TV RECEIVER SJELL TELEVIZORIN NE EKRANIN E PC TUAJ KESHTU JU MUND TE PUNONI DHE TE NDIQNI KANALIN TUAJ TE PREFERUAR NE TE NJEJTEN KOHE

Ky kompjuter eshte me te vertete nje “Kale Pune”. Blere ne vitin 2004 per 1300 eur, akoma eshte ne funksion optimal. Per ata qe kerkojne nje kompjuter te dores se dyte mos e humbisni kete oferte.
Vetem per 349 Eur!

Cel. : 0693753634


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 950 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Fujitsu siemens Notebook Amilo D7830 Shes Fujitsu siemens Notebook Amilo D7830 Shes Fujitsu siemens Notebook Amilo D7830

Postuar Nga:

Shes Fujitsu siemens Notebook Amilo D7830

Elbasan - Shqiperi


22/11/2009 10:14 am


0693753634


Ofertat Më Të Shikuara