Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes GPS Garmin60

150 Euro

Përshkrimi

Shes 8 cope GPS Garmin60.Jane te perdorura vetem 1 jave gjate nje projekti…Atehere mos Hezitoni dhe pranoni oferten..Na kontaktoni


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1012 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes GPS Garmin60

Postuar Nga:

Paisje Elektronike

Tiranë/Albania


29/08/2009 11:19 am


0692052391


Ofertat Më Të Shikuara