Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Grafik Card 1 Gb AGP

80 Euro

Përshkrimi

Shes Grafik card 1GB AGP 80 Euro
Shes karte grafike 1GB AGP.Karta eshte akull e re,e kutise.
çmimi eshte 80€.Karte shume e perdorshme dhe me kapacitet shume te larte mund te mbaje lojra me parametra te larta.
Neqoftese jeni te interesua dergoni e-mail ne elvinrista@gmail.com
ose ne numrin e celularit
0672291431.

Cel. : 0672291431


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 791 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi