Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Grafik Card Nvidia 9800 GT

140 Euro

Përshkrimi

Sshes Grafik card Nvidia 9800 GT 100 Euro
Luan te gjitha lojrat e reja qe jane ne treg
Call of Duty Modern Warfare 2 e luan me te gjitha efektet speciale dhe pa ndalesa
Karta 1 muaj e perdorur e blere ke Infosofti 140 Euro .

40 euro Fitim ……………

Cel. : 0692057029


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 837 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi