Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Hard disk WD Elements

250 Euro

Përshkrimi

Shes nje hard disk te jashtem te markes WD Elements, qe ka kapacitet 1TB dhe pothuajse i mbushur plot me rreth 200 Filma Shqiptare(cilesi e paster) dhe 200 Filma te huaj (me titra Shqip) Gjithashtu ka programe dhe lojra te ndryshme si dhe rreth 25.000 kenge Shqiptare dhe te Huaja.Nxitoni dhe na kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , , , , , , , ,
Statistika: 851 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Hard disk WD Elements

Postuar Nga:

Hard Disk

Tiranë/Albania


04/09/2009 12:29 pm
Ofertat Më Të Shikuara