Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes HArdDisk Maxtor Hitaschi Seagate

75 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Hard disk Maxtor___Hitachi___Seagate Euro
HDD te markave dhe modele te ndryshme.
HDD SEAGATE 250GB SATA2 7200rpm—–37,00 EURO
HDD MAXTOR 320GB SATA2 7200rpm—–42,00 EURO
HDD MAXTOR 500GB SATA2 7200rpm—–50,00 EURO
HDD HITACHI 1TB SATA2 7200rpm—–90,00 EURO

HDD SEAGATE 160GB ATA(IDE) 7200rpm—–52,00 EURO
HDD WESTERN DIGITAL 320GB ATA(IDE) 7200rpm—63,00 euro

HDD 2,5 notebook IDE/SATA….

HDD SAMSUNG 160GB 2,5 IDE ——49,00 EURO
HDD SAMSUNG 160GB 2,5 SATA—–40,00 EURO
HDD SAMSUNG 320GB 2,5 SATA—–54,00 EURO
HDD SAMSUNG 500GB 2,5 SATA—–75,00 EURO

eMail____ermaly23@libero.it

Cel. : 0684090955


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 865 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes HArdDisk Maxtor Hitaschi Seagate

Postuar Nga:

Shes HArdDisk Maxtor Hitaschi Seagate

Tirane


01/02/2010 10:33 am


0684090955


Ofertat Më Të Shikuara