Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes HTC HD2

450 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes HTC HD2 450 Euro
Shitet telefon HTC HD2 shume pak i perdorur. Telefoni eshte me te gjithe aksesoret dhe kutine e tij origjinale. Shitet per arsye mosperdorimi.

Per te lexuar te dhenat klikoni me poshte:
http://www.gsmarena.com/htc_hd2-2957.php

Gjithashtu perfshihet falas dhe nje karte memorje micro-SD 8GB.

Cel. : +355682020430


URL: http://www.gsmarena.com/htc_hd2-2957.php
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1274 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes HTC HD2