Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes impiant muzike per Lokal

600 Euro

Përshkrimi

Shes impjant muzike per lokal 600 Euro
8 bokse dhe amplifikator ,te gjitha ne gjengje shume te mire
Kontaktoni ne numrat :
Tel. : 0694020100

Cel. : 0694040200


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1248 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes impiant muzike per Lokal

Tiranë - Albania


11/10/2009 12:17 pm


0694020100


Ofertat Më Të Shikuara