Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Iphone 3G 16GB

250 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Iphone 3G 16GB 250 euro
Iphone 3G 16GB .
3 muaj i perdorur,shume i mirembajtur
Versioni 3.1.2.
Modem Firmware 04.26.08
I zhbllokuar,punon me cdo lloji karte

Karikusi Dhe Kufjet Origjinal Apple

Cel. : 067 20 11246


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 771 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes Iphone 3G 16GB

Tirane


14/03/2010 3:52 am


067 20 11246


Ofertat Më Të Shikuara