Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Iphone 3G

300 Euro

Përshkrimi

Shes telefona Apple Iphone 3G.Eshte i ri dhe i ardhur nga jashte, ne gjendje te mire dhe me cmim te arsyeshem.


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1218 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Iphone 3G

Postuar Nga:

Iphone 3Gs

Shkoder/Albania


06/09/2009 12:47 pm


0672814127


Ofertat Më Të Shikuara