Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Komponente PC nga Italia

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, KOMPONENTE PC NGA ITALIA
Shjell Komponent Pc Nga Italia. Cmimi I Leverdishem. Garancia 2vjet. Te gjitha cmimet dhe produktet i gjeni ke ky site interneti: http://www.kompiuterstore.com

Mjafton te regjistroheni per te bere kerkesen tuaj. Per me shume informazione mund te kontaktoni ne nr. cel. 0682249262.


URL: http://www.kompiuterstore.com
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 847 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Komponente PC nga Italia