Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Kufje per Studente, laptop etj!

Kontakt

Përshkrimi

Vlore, shes Kufje per studente , laptop etj
Kufje per studente me blutooth te te gjitha modeleve dhe madhesive …te pakapshme nga profesoret….shpeton nga cdo provim 😀
gjithashtu kemi e pajisje per bodyguard si syze pergjimi , pergjues etj.

lap-top te ndryshem dhe aparatura te ndryshme elektronike , cdo gje me garanci.

Kontakt :
0040727188527
00355693914036
ose
tek internet kafe (ne Vlore) tek lagja “Ish oficerat”

Tel. : 0040727188527

Cel. : 00355693914036


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 2198 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Kufje per Studente, laptop etj!

Postuar Nga:

Shes Kufje per Studente, laptop etj!

Vlore


16/01/2010 4:45 pm


00355693914036


Ofertat Më Të Shikuara