Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes laborator Fotografik Digital

Kontakt

Përshkrimi

Shitet Laborator Fotografik GRETAG Master Lab+ 740, me koke dixhitale e cila stampon ne film dhe dixhital 10-15, 13-18, 20-30.
Laboratori eshe ne gjendje te mire.
Çmimi eshte krejtesisht i diskutueshem me nje llogjike tregu.
Ju faleminderit

Tel. : 2248863

Cel. : 0692090511


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1407 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi