Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes laptop Acer 1.6ghz /1gb/80GB

250 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Laptop Acer/1.6ghz/1gb/80gb 250 Euro
Laptop: Acer
CPU: Intel 1.6GHz Dual-Core
Ram: 1GB
HDD: 80GB
DVD writer
Wireless Lan 802.11 b/g
Ekrani: 15.4 polsh
Bashke me laptopin vjen dhe nje PC kamera: Jazz Digi-Stix JDC11

Tel. : skifter3@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 897 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes laptop Acer 1.6ghz /1gb/80GB