Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop Acer 1.6ghz

300 Euro

Përshkrimi

Shes Laptop Acer/1.6ghz/1gb/80gb 300 Euro
Laptopi eshte me keto komponente:
Laptop: Acer
CPU: Intel 1.6GHz Dual-Core
Ram: 1GB
HDD: 80GB
DVD writer
Wireless Lan 802.11 b/g
Ekrani: 15.4 polsh
Bashke me laptopin vjen dhe nje PC kamera: Jazz Digi-Stix JDC11
E-mail : skifter3@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 824 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Laptop Acer 1.6ghz

Postuar Nga:

Shes Laptop Acer 1.6ghz

Tiranë - Albania


07/10/2009 10:16 am


skifter3@hotmail.com


Ofertat Më Të Shikuara