Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop Acer Timeline

650 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Laptop Acer Timeline 650 Euro
Shitet nje laptop i ri Acer Timeline Ultraportable. Model i ri, i holle, i lehte dhe shume praktik per personat kerkojne shpejtesi dhe performance ne levizje.

Te dhenat jane:
Procesori: Intel Core2Duo SU9400
Memorja RAM: 4GB
Hard Disk: 320GB
DVD-RW
Wireless, Bluetooth
Ekrani: 14″ Wide
Rezolucioni: 1376×1024
Karta grafike: 512MB RAM e dedikuar, ne Windows 1.7GB
Sistemi operimit: Windows 7

Laptopi nuk eshte perdorur fare dhe eshte ne kuti, me te gjithe aksesoret. Per bleresin falas dhe nje cante Tucano profesionale.

Cel. : 0682020430


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 819 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Laptop Acer Timeline Shes Laptop Acer Timeline