Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop Apple MacBook Pro

1100 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Laptop Apple Macbook Pro 1.100 Euro
Shitet laptop i ri Apple MacBook Pro 13.3″. Laptopi eshte i sapoardhur dhe eshte hapur vetem per instalimin e programeve.

Te dhenat:
Procesori: Intel Core2Duo 2.53 GHz
Memorja RAM: 4GB
Hard Disk: 250GB
Karta grafike: Nvidia Geforce 9400GM, 256 MB ram e dedikuar
Wireless/Bluetooth
DVD-RW
Sistemi operimit: Mac OSX Snow Leopard (10.6), Windows 7

Per bleresin falas nje cante Tucano profesionale.

Cel. : 0682020430


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 893 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Laptop Apple MacBook Pro Shes Laptop Apple MacBook Pro

Postuar Nga:

Shes Laptop Apple MacBook Pro

Tirane


09/03/2010 11:28 am


0682020430


Ofertat Më Të Shikuara