Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop Dell inspiron 1501 400 Euro

400 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Laptop Dell inspiron 1501 400 Euro
Kompjuter i mirembajtur me parametra:
Procesor AMD 1.8 Ghz dual core, Ram 2GB, HDD 120 GB, Display 15.4 ” wide screen, Windows XP dhe shme programe te tjera te nevojshme.
Cmimi 400 Euro, i diskutueshem.

Cel. : 0692828560


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 761 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes Laptop Dell inspiron 1501 400 Euro

Tirane - Shqiperi


25/12/2009 4:55 pm


0692828560


Ofertat Më Të Shikuara