Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop Fujitsu Siemens AMILO Li 1718

55000 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Laptop Fujitsu Siemens AMILO Li 1718 55.000
Fujitsu Siemens
AMILO Li 1718
Processor Intel Core Duo 1.86GHz (3,72GHz)
RAM 2GB
Grafik 1GB Radeon Express 200M
Hard disk 135GB
DVD/CD Reader and Writer
Wirless
Me Windows Vista dhe shume programe te tjera brenda nese deshironi mund te instaloj Visten ne nje gjuhe tjeter nga origjinalia Anglisht (aktuale).

Laptop ne gjendje shume te mire pune pa asnje defekt!!!
shitete per 55000 leke te reja i diskutueshem, ne cmim jane te perfshira CD origjinale te Windows Vista si dhe CD origjinale i paketave te driver per kte Laptop + ka canten e vete ku mund te vendoset laptopi kablli i korrentit disqe te ndyshme si dhe fletore etj…

aka_skylinegt_r34@yahoo.ca

Cel. : 069 444 60 62


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 843 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Laptop Fujitsu Siemens AMILO Li 1718