Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop Gateway

220 Euro

Përshkrimi

Laptopi eshte ne gjendje shume te mire,eshte shume slim dhe i lehte.
Te dhenat me te hollesishme:
Precesor centrino 1.5Mhz
hdd 60 giga RAM 512DVD
RW..14inc.
Wireles internet, modem,karte rrjeti, mouse te vogel si dhe canten.Windows xp me sp2.
Cmimi eshte i diskutueshem pasi nuk ka baterine.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 863 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Laptop Gateway