Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop Gateway

190 Euro

Përshkrimi

Laptopi eshte ne gjendje shume te mire,eshte shume slim dhe i lehte, dhe ka keto parametra:Precesor centrino 1.5Mhz…hdd 60 giga…RAM 512… DVD RW..14inc. Wireles internet…modem…karte rrjeti..mouse te vogel dhe canten.windows xp me sp2.Bashkengjitur ke edhe foton e laptopit.
Cmimi eshte i diskutueshem pasi nuk i mban bateria.

email:kturhani@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 775 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Laptop Gateway