Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop Gateway

241 Euro

Përshkrimi

Shes nje Laptop Gateway i cili eshtene gjendje shume te mire, eshte shume slim dhe i lehte dhe ka keto komponente: Processor centrimno 1.5Mhz…hdd 60 giga…RAM 512… DVD RW… Wireles internet…modem…karte rrjeti..mouse te vogel dhe canten.windows xp me sp2.Bashkengjitur keni edhe foton e laptopit.
Cmimi eshte i diskutueshem pasi nuk ka baterine… Nese per me shume detje na kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 725 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Laptop Gateway

Postuar Nga:

Laptop Gateway

Tiranë/Albania


04/09/2009 12:25 pm
Ofertat Më Të Shikuara