Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Laptop HP PAVILION DV6000

50000 Lek

Përshkrimi

Tirane, shes Laptop HP PAVILION DV6000 50.000 Leke
Pershendetje.Shes nje laptop Hp Pavilion Dv600 ne gjendje perfekte,viti prodhimit 2009.Procesor Intel Core 2 Duo T8100 / 2.1 GHz ( Dual-Core ),ram 3gb,kart grafike NVIDIA GeForce 8400M GS – 256 MB,kamera, bluetooth,Microsoft Windows Vista Home Premium.Jepet bashke me canten .Cemimi 500 mije lek.Per ofertat tuaja ju lutem kontaktoni ne nr 0693657836 dhe ne adresen e emailit: kreshnikxhaxho@yahoo.com

Ju faleminderit

Cel. : 0693657836


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1379 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Laptop HP PAVILION DV6000

Postuar Nga:

shes Laptop HP PAVILION DV6000

Tirane / Shqiperi


22/11/2010 4:29 pm


0693657836


Ofertat Më Të Shikuara