Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop Hp Pavilion dv9700 17,1inch

498 Euro

Përshkrimi

Laptop HP Pavilion dv9700 17.1 inch 489 Euro
HP Pavilion model 2008 (the computer is personal again)

Procesor: AMD Turion 64×2 … 2.0 GHZ
RAM: 2GB
HD: 160GB
Ekran: 17.1 inch Widescreen
Graphic Memory: NVidia GeForce 7150M / nForce 630M… 1 GB

Operating System: Windows 7 (Legal)(Windos Vista Legal nese deshironi)

Lap topi eshte i pershtatshem per graphic design.

Ka 4 dalje USB
Card Reader
DVD Writer, Light Scribe, Camera te integruar dhe Altec Lansing Sound.

Lap Topi eshte blere ne SHBA per 1100 USD (750 EUR) ne Dhjetor te 2009 (ka me pak se nje vit qe perdoret)

Email: eneakondi@hotmail.com
Phone: 0682053998


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1202 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Laptop Hp Pavilion dv9700 17,1inch Shes Laptop Hp Pavilion dv9700 17,1inch