Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop HP Pavillion DV6000

100 Euro

Përshkrimi

Ofroj Laptop HP PAVILLION DV6000 100 Euro
Bej servisimin e laptopeve hp pavillion dv6000 te cilet e kan problemin e mos ndezjes.

Simptomet jane:

Kur shtypni pullen qe ta ndizni , ndizen dritat por ekrani eshte i zi dhe
Kur grafika bllokon

Cel. : 044 454 478


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 868 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes Laptop HP Pavillion DV6000

Gjakovë - Kosovë


30/10/2009 11:10 am


044 454 478


Ofertat Më Të Shikuara