Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop HP Pavlion

699 Euro

Përshkrimi

Shitet Laptop HP pavlion me keto cilesi:

Procesor 2 x 2 ghz
Ram 4gb Expandable To 8gb***
Hdd 500gb
Ekran 17″ High Definition
Blue ray /Dvd rw/ cd rw double layer/ light scribe
Telekomande
Karte grafike 1918MB
Windows Vista Home premium

699 Euro dhe 1 vit garanci + telefon interneti free

Nese deshironi te jeni pronar i keti laptopi atehere kontaktoni ne..


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 930 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Laptop HP Pavlion

Postuar Nga:

Laptop Hp Pavlion

Albania


29/08/2009 12:59 pm


http://www.sheslaptopa.com


Ofertat Më Të Shikuara