Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Laptop Packard Bell

520 Euro

Përshkrimi

Elbasan, shes Laptop Packard Bell 520 Euro
Packard Bell Procesor Intel(R) Pentium(R) Dual CPU t2390 1.86 Ghz 1.87Ghz RAM — 4.00 GB Windows 7 Genuine
DVD — Ultra Speed ReWritable
Pc — camera on board

HDD — 320 GB
WiFi wirless
Laptopi eshte i vitit 2008 dhe ne gjendje te shkelqyer eshte blere ne Hollande me garanci 1 vit eshte perdorur vetem 6muaj
Cel:0695304858

Cel. : 0695304858


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 750 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Laptop Packard Bell

Postuar Nga:

Shes Laptop Packard Bell

Elbasan


09/02/2010 5:07 pm


0695304858


Ofertat Më Të Shikuara