Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes laptop Të markave me te fuqishme ne Treg

299 Euro

Përshkrimi

Shes Laptop LAPTOP TE MARKAVE ME TE FUQISHME NE TREG DUKE FILLUAR 299EUR
BLINI PRODUKTE TE NJE CILESIE TE LART DHE ME STANDARTE AMERIKANE
QE NUK JU LENE ASNJEHERE TE ZHGENJYER POR JU MUND TI NDERRONI ATO VETEM KUR JU TE MERIZITENI NGA KY LLOJ STANDARTI QE KA VETEM CILESIN.PROVOJENI KETE LLOJ STANDARTI DHE NUK DO SHKEPUTENI ME ASNJEHERE.

Cel. : 0692040060


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 796 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi