Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes mixer tascam mx 80 per 200 euro

200 Euro

Përshkrimi

shitet nje mikser me tete hyrje per mikrofona dhe 8 hyrje per line .me efekte reverb dhe delay analoge (jo dixhitale)
i preferueshem ne studio dhe live…dj apo instrumenta. ne gjendje te re (pa perdorur)
tel 0696517734 club voda.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 643 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes mixer tascam mx 80 per 200 euro shes mixer tascam mx 80 per 200 euro

Postuar Nga:

fred

tirane


01/12/2012 1:21 pm


0696517734


Ofertat Më Të Shikuara