Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Multimedia SKYSTAR

45 Euro

Përshkrimi

Shes nje karte satelitore per kompjuterin tuaj (PC) pak e perdorur por eshte e kompletuar i ka te gjitha sikur e blere e re…na kontaktoni dhe binduni


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 902 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Multimedia SKYSTAR

Postuar Nga:

Multimedia SkyStar

Tiranë dhe Durrës


30/08/2009 10:34 am


0692151094


Ofertat Më Të Shikuara