Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Multimedia VESTAX VCI 100

40000 Lek

Përshkrimi

Vestax vci-100 eshte nje aparature per dj funksionon vetem me pc ose laptop punon me programe te ndryshme si psh.virtual dj, traktor, dj dex etj dhe eshte shume i pershtatshem per dj qe merren me dasma.Cmimi 40000, i padiskutueshem


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 772 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Multimedia VESTAX VCI 100 Shes Multimedia VESTAX VCI 100

Postuar Nga:

Multimedia VESTAX VCI 100

Tirane/Albania


16/09/2009 2:54 pm


0692432492


Ofertat Më Të Shikuara