Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Netbook Samsung Galaxy TAB

750 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Netbook Samsung Galaxy TAB 750 Euro
Shitet Samsung Galaxy TAB (tablet) i ri. Ky produkt sapo ka ardhur dhe eshte me kutine origjinale dhe te gjithe aksesoret qe e shoqerojne.

Per te lexuar te dhenat teknike klikoni me poshte:
http://www.gsmarena.com/samsung_p100…y_tab-3370.php

Cel. : 0682020430


URL: http://www.gsmarena.com/samsung_p100...y_tab-3370.php
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1162 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Netbook Samsung Galaxy TAB

Postuar Nga:

shes Netbook Samsung Galaxy TAB

Tirane / Shqiperi


26/10/2010 3:42 am


0682020430


Ofertat Më Të Shikuara