Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Nintendo WII

320 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje Nintendo WII 320 Euro
Shtiet nintendo wii.Me shume lojra Origjinale me Wii balance board qe mund te besh edhe palester.

ne gjendje shume te mire
mund te luhen edhe lojra jo origjinale.
me dy leva….
dhe wii motion plus

Cel. : 0694096411


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 908 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes Nintendo WII

Tiranë - Albania


22/10/2009 2:20 pm


0694096411


Ofertat Më Të Shikuara