Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje frigorifer

Kontakt

Përshkrimi

Kemi per te shitur nje frigorifer banak ne gjendje shume te mire.Frigoriferi eshte 3 metra i gjate dhe 1 meter e gjyse i gjere sherben per produkte bylmeti,pjesa perpara eshte xham.
Shitet per arsye mbyllje aktiviteti.


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 612 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shqiponja

Shkoder


24/12/2013 5:12 pm


00355672889459


Ofertat Më Të Shikuara