Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje Karte Televizive USB

55 Euro

Përshkrimi

Shes nje Tv tuner i jashtem LeadTek per me shume hyni ne kete website dhe shikoni
http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tuner/overview.asp?lineid=6&pronameid=153
Karta televizive ben capture edhe nga aparatura te tjera si DVD, Aparat satelitor, Kamera, VCR etj. Per me shume kontaktoni dhe ndersa cmimi eshte i volitshem dhe i konsiderueshem


URL: http://www.leadtek.com.tw/eng/tv_tuner/overview.asp?lineid=6&pronameid=153
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1399 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje Karte Televizive USB