Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje Kitare elekrike me 29 tastiera

1000 Euro

Përshkrimi

Shitet nje kitare Washburn origjinal chicado seris qe ka 29 tastiera me gjyre te zeze dhe nje tatuazh impresionues te nje vullkani.Kitara eshte nje nga modelet me te veqanta dhe shitet bashke me nje amplifikator 30 watt marshall anglez dhe nje petal ekualizer.Per detaje me te hollesishme na kontaktoni dhe binduni vete..


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1106 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje Kitare elekrike me 29 tastiera

Postuar Nga:

Kitare Elektrike

Albania


31/08/2009 7:33 am


0693506442


Ofertat Më Të Shikuara