Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje laptop Hp Pavilion Dv600

500000 Euro

Përshkrimi

Pershendetje.Shes nje laptop Hp Pavilion Dv600 ne gjendje perfekte,viti prodhimit 2009.Procesor Intel Core 2 Duo T8100 / 2.1 GHz ( Dual-Core ),ram 3gb,kart grafike NVIDIA GeForce 8400M GS – 256 MB,kamera, bluetooth,Microsoft Windows Vista Home Premium.Jepet bashke me canten .Cemimi 500 mije lek i diskutueshem.Per ofertat tuaja ju lutem kontaktoni ne nr 0693657836 dhe ne adresen e emailit: kreshnikxhaxho@yahoo.com

Ju faleminderit

Cel. : 0693657836


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 899 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi