Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje nokia e 55i kinez

80 Euro

Përshkrimi

nokia eshte i perdorur 1 muaj,eshte me 2 kamera,para dhe mbrapa,me dy karta SIM,me ekran me te prekur,me TV,FM radio,,per me shum informacione kontaktoni ne adrresen time te yahoo…bajrami.edison@yahoo.com,,,,ose ne facebook,edison bajrami,faleminderit,


Fjalë Kyçe:
Statistika: 899 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje nokia e 55i kinez

Postuar Nga:

edison bajrami

shkoder


08/02/2010 1:40 pm
Ofertat Më Të Shikuara