Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje telefon Blackberry pearl 8110

300 Euro

Përshkrimi

Shes nje telefon BlackBerry pearl 8110 ka ngjyren vishnje dhe eshte ne gjendje perfekte,dhe punon me cdo Karte, cmimi eshte i konsiderueshem pasi qe eshte nje telefon shume i mire per detaje te metutjeshme na kontaktoni..
Shikojeni foton dhe binduni…..


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1029 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje telefon Blackberry pearl 8110

Postuar Nga:

blackberry 8110

Albania


31/08/2009 7:41 am


0672127264


Ofertat Më Të Shikuara