Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje Televizor 32″ Samsung Slim – Fit (Origjinal )

30000 Euro

Përshkrimi

Oforj per shitje nje Televizor 32″ Dim-Fit, te markes Samsung (original) dhe dua ta shes per nje qmim te konsiderueshem dhe te kepashem per ju.Arsyeja e shitjes eshte se dua ta mearr nje televizor me te madhe dhe super HD. Eshte ne gjendje perfekte pa asnje gervishje si te jete i ri ne kuti… Eshte perdorur vetem disa muaj.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1220 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes nje Televizor 32″ Samsung Slim – Fit (Origjinal )

Postuar Nga:

Televizor 32"Samsung Slim

Tiranë/Albania


31/08/2009 8:02 am


069-3033065


Ofertat Më Të Shikuara