Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes nje Video Recorder

Kontakt

Përshkrimi

Shes nje Video Recorder per incizimin e zerit ku eshte ne formen e nje stilolapsi dhe ka nje memorie 4GB ndersa fshtesi Maksimale. Ketu cilesia amerikane ben te veten dhe me nje cmim konkurues qe nuk gjendet ne treg .

* Brand new 4GB MP9 Digital Pocket Video Recorder.
* The wonderful spy camera can also be used as a pen.
* The pen can be charged directly from your PC and will work with any PC worldwide.
* High quality product guarantees long time use.
* Small and portable and convenient to carry and use.
* Ideal for both spy camera and hidden camera.
* Small enough to conceal almost anywhere.
* Wherever you place your mini camera, you will know for sure that your won’t misss anything.
* Real time recording in AVI video fromat.
* Color video with voice lets you clearly see who is there and hear what they say.
* The high fidelity microphone can record the sound around 15㎡, and the high clear kinescope can help the police and court to get evidence.

Per cmimin tel qe ta merni vesh por ju siguroj qe do ngeleni shume te kenaqur .PEr detaje me te hollesishme na kontaktoni!!


Fjalë Kyçe: , , , , , , , ,
Statistika: 862 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Video Recorder

Tiranë/Albania


02/09/2009 12:44 pm


0692040060


Ofertat Më Të Shikuara