Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes NOKIA 5800 XpressMusic TouchScreen

165 Euro

Përshkrimi

Nokia i perdorur por ne gjendje shume te mire. Esht perdorur rreth 5 muaj.

Touchscreen
Wireless
Camera 3.2 Megapixel
GPS Navigator Satelitar
Cilesi Fantastike e muzikes dhe radio.
3D Sensor,Duke e rrotulluar telefonin mund te luani te ndryshoni ekranin dhe figurat…

Per me shum informacione teknike klikoni ketu: http://www.gsmarena.com/nokia_5800_xpressmusic-2537.php

Per foto te ndryshme te 5800ntes kliko ketu: http://www.gsmarena.com/nokia_5800_x…tures-2537.php

Nuk ka gervishtje sepse esht e mbajtur gjithmone me kellef…

Cmimi: 165 Euro

Per te interessuarit: Me dergoni nje sms me para pasi jam ne pune dhe ndoshta smund tju pergjigjem ne moment per tju kontaktuar une ne nje moment me te pershtatshem…

Tel. : +355694438985


URL: http://www.gsmarena.com/nokia_5800_xpressmusic-2537.php
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1139 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes NOKIA 5800 XpressMusic TouchScreen shes NOKIA 5800 XpressMusic TouchScreen shes NOKIA 5800 XpressMusic TouchScreen

Postuar Nga:

shes NOKIA 5800 XpressMusic TouchScreen

Tirane/Shqiperi


13/02/2010 4:26 pm


+355694438985


Ofertat Më Të Shikuara