Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Nokia 6500 Classic

22000 Lek

Përshkrimi

Permet, shes Nokia 6500 classic 22.000 Leke
Shes Celular Nokia 6500 classic i ri, i pa perdorur dhe ne kuti. Mp3, radio, bluetooth, kamera 3.2 megapixel, made in Finland.

Cel. : 0693864503


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 890 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Nokia 6500 Classic Shes Nokia 6500 Classic

Postuar Nga:

Shes Nokia 6500 Classic

Permet


28/01/2010 10:07 am


0693864503


Ofertat Më Të Shikuara