Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Nokia E61i

140 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje Nokia E61i pra telefoni eshte me memorie 1GB si dhe me karikues,fishe kompjuteri dhe kufje.. Na kontaktoni per te qene pronar i keti telefoni..


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1111 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Nokia E61i