Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Nokia E61i

140 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje Nokia E61i pra telefoni eshte me memorie 1GB si dhe me karikues,fishe kompjuteri dhe kufje.. Na kontaktoni per te qene pronar i keti telefoni..


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1116 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Nokia E61i

Postuar Nga:

Nokia E 61i

Tiranë/Albania


02/09/2009 12:40 pm


0672120209


Ofertat Më Të Shikuara